ul. Pałubickiego 2 (bud, C1) 2 piętro, 80-175 Gdańsk

Magazyny klucz do skutecznej logistyki

Nasze rozwiązania inspirują innych do działania.

60

doków

77 tyś.

miejsc paletowych

wysyłka 100 tyś.

zamówień miesięcznie

Nowoczesne centrum  dystrybucyjne w sercu Polski Północnej

Nasze Centrum Logistyczne otworzyliśmy w roku 2021 we współpracy z PAIH, Panattoni oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną. W 2022 odnotowaliśmy imponujący rok pełen aktywności i rozwoju, włączając w to realizację wysyłek B2B (business-to-business) jak i B2C (business-to-consumer). Nasze działania obejmowały wysyłkę blisko 700 tysięcy paczek, które realizowaliśmy zarówno za pomocą naszego własnego taboru, jak i we współpracy z 8 renomowanymi firmami kurierskimi. W tym czasie rozładowaliśmy aż 1300 kontenerów DBF oraz 300 naczep. Rozładowaliśmy niemal 800 kontenerów, co świadczy o naszej zdolności do sprawnego zarządzania dostawami i magazynowaniem.

Panattoni Park Tricity East IV - Nowoczesny Park Logistyczny o Wysokim Standardzie

Panattoni Park Tricity East IV to imponujący kompleks logistyczny o powierzchni 52 000 mkw., skoncentrowany w jednej hali magazynowej. Jego rozmieszczenie i powierzchnia pozwalają na sprawną obsługę różnorodnych potrzeb logistycznych.

Spełnia wysokie standardy BREEAM „Very Good”, co stanowi zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju
Położony tuż obok Portu Gdańskiego, terminala DCT Gdańsk i międzynarodowego lotniska

Bezpieczeństwo i Technologia 
w Naszych Magazynach

Dbając o jakość usług, wykorzystujemy w procesie magazynowania nowoczesne technologie. Pracujemy na dedykowanym pod nasze potrzeby systemie WMS.

W celu usprawnienia procesu logistycznego oraz zwiększenia wydajności i precyzji w działaniach związanych z przyjmowaniem, kompletowaniem zamówień, oraz przygotowywaniem przesyłek zainwestowaliśmy w dwupoziomowy blisko pół kilometrowy sorter.